staram sie reanimowac elektryke. Duza kostka od wspomagania juz jest (+.-) i tutaj zaczynaja sie schody ponieaż w 2( 5 pin brak esp) kostce nie mam prądów znaczy jest 1 staly plus(skrz bezpiecznikow) reszty nie ma czyli syg z abs,tasmy obd Bezpieczniki cale wiazka też. Czy uszkodzeniu ulegl modul bsi ? komputer milczy na temat błedów
z tego co widze w schemacie pin 3 jest to gniazdo obd
pin 4 abs
pin 5 syg z bezpiecznikow (i on jest na kostce)
pn 1 i 6 syg z tasmy
pin 9 bsi (czyli skrzynka w aucie)
jezeli trzeba moge wrzucic schemat
Prosze o pomoc
Moderowany przez CameR:Zamieść zdjęcia, szczegółowo opisz zakres zniszczeń.
Pożar - pożarowi nierówny.
Które bezpieczniki były uszkodzone (które obwody ?)
Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.