Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompa zatapialna do szamba z rozdrabniaczem.

mosquit_00 17 Cze 2018 21:26 222 4
  • #1 17 Cze 2018 21:26
    mosquit_00
    Poziom 2  

Witam,
    zwracam się do was z pytaniem, szukam pompy którą chciałbym zamontować u Siebie w instalacji kanalizacyjnej (WC, Kuchnia, Pralnia itp.) do kanalizacji nie będą wrzucane żadne podpaski tampony ręcznik papierowy - tylko to co powinno się tam znaleźć, oraz najlepiej żeby chyba jednak była żeliwna, do wypchania w poziomie ok. 110 metrów oraz z podnoszeniem do 4-5 metrów, oczywiście 3 fazowa. Mam zrobioną studnie na tą instalacje na 4 kręgi chcę wypychać prawie że od razu nieczystości z domu, tylko teraz nie wiem jakiej pompy użyć żeby nie wtopić kasy. byłbym wdzięczny za doradzenie jakiejś sensownej pompy za w miarę normalne pieniądze do 3.000 zł.

Pozdrawiam

0 4
  • #2 17 Cze 2018 21:41
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Kup coś u dystrybutora lub z używki na allegro. Przynajmniej jeden sensowny temat.
    Potrzebujesz min 2,2kW wysokość podnoszenia 60m wąż min 2 cale.

0
  • #3 17 Cze 2018 22:11
    mosquit_00
    Poziom 2  

Dziękuje za odpowiedź, teraz tylko pytanie jakiej firmy Pan poleca żeby było w miarę ekonomicznie oraz żeby nie była to jednorazówka (tzn. części wymienne, które się zużywają w czasie pracy).

Pozdrawiam

0
  • #5 18 Cze 2018 11:39
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  

Grundfos jest przereklamowany , ja używam LFP , Białogona i Omnigena.

ZObacz na tę WQ 15-30-4 400V OMNIGENA. Chociaż robi tylko 3,6bar ale ma mocny silnik i jak zastosujesz 3 calowy wąż to da radę.

Zresztą zadzwoń na serwis Omnigeny.

0