logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Astra G - Wężyk paliwa w zbiorniku paliwa - jaki kupić ?

wnoto 10 Wrz 2018 14:24 1881 3
REKLAMA
  • #1 17433056
    wnoto
    Poziom 34  
    Posty: 3634
    Pomógł: 58
    Ocena: 744
    Myślałem że to pompa paliwa poszła w 10-letnim aucie. A to weżyk paliwa znajdujący się w baku pomiędzy pompą a deklem zbiornika. Tak wymyślnie poskręcany.
    Kupiłem w hurtowni motoryzacyjnej taki elastyczny firmy TEDGUM 8mm z oplotem wewn (niby po paliwa i oleju - ale może tylko zewnętrznie odporny).
    Po założeniu było ok przez kilka dni. Okazało się że przewód istotnie zmiękł i się zagiął. Włożyłem dłuższy aby był mniej skręcony i znowu po kilku dniach problem - paliwo nie dochodzi.

    Jaki przewód zastosować ? a może są takie gotowe zamienniki (poskręcane). Po wyjściu z pompy zgina się pod kątem 90stopni zapewne (dekiel zbiornika przeszkadza)
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 17433668
    przemek25l
    Poziom 29  
    Posty: 1239
    Pomógł: 124
    Ocena: 371
    Szukaj plastikowego są dostępne tylko trzeba poszukać.

    Dodano po 1 [minuty]:

    http://www.racingforum.pl/Przewld-paliwowy-do-zastosowania-w-baku-t129791.html
    Szukaj takiego tylko odpowiedniej średnicy i długości.
  • #4 17435392
    wnoto
    Poziom 34  
    Posty: 3634
    Pomógł: 58
    Ocena: 744
    zadzwoniłem do serwisu Opla.
    Podali numer części gm 90572881
    cena 60 zł.
REKLAMA