Myślałem że to pompa paliwa poszła w 10-letnim aucie. A to weżyk paliwa znajdujący się w baku pomiędzy pompą a deklem zbiornika. Tak wymyślnie poskręcany.
Kupiłem w hurtowni motoryzacyjnej taki elastyczny firmy TEDGUM 8mm z oplotem wewn (niby po paliwa i oleju - ale może tylko zewnętrznie odporny).
Po założeniu było ok przez kilka dni. Okazało się że przewód istotnie zmiękł i się zagiął. Włożyłem dłuższy aby był mniej skręcony i znowu po kilku dniach problem - paliwo nie dochodzi.
Jaki przewód zastosować ? a może są takie gotowe zamienniki (poskręcane). Po wyjściu z pompy zgina się pod kątem 90stopni zapewne (dekiel zbiornika przeszkadza)
Kupiłem w hurtowni motoryzacyjnej taki elastyczny firmy TEDGUM 8mm z oplotem wewn (niby po paliwa i oleju - ale może tylko zewnętrznie odporny).
Po założeniu było ok przez kilka dni. Okazało się że przewód istotnie zmiękł i się zagiął. Włożyłem dłuższy aby był mniej skręcony i znowu po kilku dniach problem - paliwo nie dochodzi.
Jaki przewód zastosować ? a może są takie gotowe zamienniki (poskręcane). Po wyjściu z pompy zgina się pod kątem 90stopni zapewne (dekiel zbiornika przeszkadza)