Witam
Zamierzam w najbliższym czasie wymienić wzm. operacyjne NJM2068DDC oraz BA4558 na OPA2134PA. Przy okazji chciałbym wymienić kondensatory elektrolityczne w torze sygnału przy w.w. kostkach oraz na wejściu do końcówki.
Czy mogę tam zastosować elektrolity bipolarne np NICHICON MUSE ES?
Czy jest uzasadnienie (100uf) dla stosowania tam kondensatorów bipolarnych, skoro wszyscy stosują zwykłe elektrolity?
Zamierzam w najbliższym czasie wymienić wzm. operacyjne NJM2068DDC oraz BA4558 na OPA2134PA. Przy okazji chciałbym wymienić kondensatory elektrolityczne w torze sygnału przy w.w. kostkach oraz na wejściu do końcówki.
Czy mogę tam zastosować elektrolity bipolarne np NICHICON MUSE ES?
Czy jest uzasadnienie (100uf) dla stosowania tam kondensatorów bipolarnych, skoro wszyscy stosują zwykłe elektrolity?