Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 32W3433DG pulsuje tylko dioda.

29 Sty 2019 13:17 906 13
  • Poziom 26  
    Toshiba 32W3433DG , płyta 17MB95S-1 V.1 , matryca VES315WNDS-01.
    W TV zniknęła aplikacja do Netflixa. Sciągnołem dedykowany soft ze strony producenta i wgrałem. ...i tu zaczęły się problemy. Po wgraniu obraz pojawił się odwrócony i zamienione kolory- zły typ panela. Podmieniłem kilka wsadów we flashu 25L1606E, ale bez rezultatu. Na jednych wsadach się nie uruchamiał, a na innych ten sam efekt. Stąd wniosek, że dane matrycy są w nand. Z Toshiby.de pobrałem soft, który miał działać. Po wgraniu na nim się nie uruchamia tylko pulsuje dioda. Nie reaguje na wgrywanie innych softów.
    Może ktoś wie jak go teraz przywrócić do życia?
  • Poziom 26  
    Teraz jak to wgrać do TV. Płyta nie reaguje na wgrywanie z pendrive. Podmiana wsadów w U10 nie pomaga.
  • Poziom 26  
    Niestety nie idzie. Nie działa na OK z pilota ani na P+ z klawiatury lokalnej. Wsady do U10 przetestowane wszystkie dostępne na elektrodzie. Potrzebny wsad "17mb95s-1 master recovery eeprom u10 vestel".
  • Spec od monitorów
    Pozostaje ostateczność?!
    Zakup kontrolowany:
    Tylko 150pln Link_solidny
    :!: Tylko posprawdzaj swoje barcode z ichnimi
  • Poziom 35  
    lisek napisał:
    Zakup kontrolowany:
    Tylko 150pln Link_solidny

Myślisz że main pod matrycę LG podejdzie do tej toshiby ze szkłem samsunga? :-)
    Pójdzie piekny dymek z maina, juz to kiedyś przerabiałem...
  • Spec od monitorów
    pisałem o sprawdzeniu barcode!

Autor swoich nie podał.

Wer. płyty rew.1.1 i ta matryca na Link
    lub
    MAIN BOARD 17MB95S-1 V.1 23136126 matrix: VES315WNDS-01
    for PHILIPS 32HFL2808D /12
    Toshiba 32W3433DG pulsuje tylko dioda.
    lub Upgrade (ta płyta i matryca)/ stick
    for TOSHIBA 32D1334DB _17MB95S-1V.1 _ VES315WNDS-01 Link
  • Poziom 30  
    pingwinek_488 napisał

Zadzwoń do suportu Toshiba , wyślą ci działający wsad spi

Podaj nr telefonu
  • Poziom 26  
    Suport Toshiba ma wysłać soft lub informacje co z tym dalej zrobić. Na razie czekam. Potem zostaje tylko telefon do mikroniksucha i zamówienie zestawu ratunkowego flash i Nand.
  • Poziom 26  
    Brak odpowiedzi z suportu Toshiby do dziś. Zamówiłem zestaw naprawczy. Po wlutowaniu samego flasha SPI nic się nie zmieniło, nie reagował na USB. Wymiana NAND ożywiła TV. Wszystko działa jak należy.