Buduje w kolumny estradowe 400w przy 4Ω. Podstawowe pytanie co włożyć do środka?
Nie mam dużych finansów więc musi w miarę tanio wyjść i długo grać. Myślałem żeby do środka włożyć 1niskotonowy i horna. A wy co o tym myślicie?
Nie mam dużych finansów więc musi w miarę tanio wyjść i długo grać. Myślałem żeby do środka włożyć 1niskotonowy i horna. A wy co o tym myślicie?