Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szlifierka kątowa - Uszkodzony wirnik jaki zamiennik kupić?

14 Sie 2019 16:40 315 8
  • Poziom 3  
    Witam mam uszkodzony wirnik w szlifierce kątowej dużej.
    Niestety nie wiem jaki model bo była kupiona jako używana i nie było nic na niej opisane.
    Na wirniku jest numer 0508AT3123-2
    Proszę może ktoś będzie wiedział jaki zamiennik kupić.
  • Poziom 39  
    focus2001 napisał:
    jaki zamiennik kupić.

Najlepiej przełożyć z takiej samej, z dwóch zrobić jedną.
    Inny raczej nie podpasuje.

Inną sprawą jest to, że nie opłaca się kupowanie wirnika. kup nową szlifierkę i będziesz mieć jeszcze na nią gwarancję.
  • Poziom 3  
    Wirniki z tego co widzę to są od 30 do 100 zł a taka duża szlifierka to 300 i wzwyż.
  • Poziom 23  
    Szanowny Kolego daj fotkę całej szlifierki to prędzej się zorientujemy o jaki
    model chodzi. Wymienić wirnik nawet oryginalny nie zawsze znaczy że będzie
    szlifierka "chodziła" poprawnie ,często potrzeba dotrzeć szczotki na niskich
    obrotach by później było dobrze.
  • Poziom 30  
    Jakimś cudem kupisz wirnik, rozleci się co innego uwierz nie warto tego naprawiać, szukaj markowych używanych szlifierek bo można kupić tanio i dobrze
    przykład ....stary bosch https://allegro.pl/oferta/szlifierka-katowa-berner-milwaukee-bws-21-230-js-8144648354

to oryginał ....https://archiwum.allegro.pl/oferta/szlifierka-katowa-bosch-gws-21-230-tarcza-diament-i6844042463.html

po zakupie używki posprawdzać szczotki smar luz na przekładni ew.redukcja wyjmując najcieńszą metalową podkładkę ale luz musi być minimalny.
    Kupować z gwarancją i możliwością zwrotu.
  • Poziom 26  
    Nową Hitachi kupisz za niewiele ponad 300zł , która posiada trzy lata gwarancji. Starą wystaw na olx...
    Ewentualnie tańszą Graphite.
  • Poziom 3  
    Dzięki za odpowiedzi , kupiłem nowa parkside za 179 zobaczymy jak ten Lidlowski sprzęt się sprawdzi, jakby nie było dwa lata gwarancji.

Dodano po 47 [sekundy]:

Starą pewnie wystawie na Olx na części.
  • Poziom 21  
    stara wystaw na olx

ale w dziale oddam za darmo
    taki chinczyk sprawny mozna kupic ponizej 80 zeta