Witam, posiadam manipulator napco rpxp6gt do centrali XP600oraz syrene alarmowa. Moje pytanie brzmi czy da się stworzyć do tego swoją centralke alarmowa na wzór XP600? Na tej płytce nie ma duzo elementów i są one ogólnodostępne.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamJacobD3 napisał:Moje pytanie brzmi czy da się stworzyć do tego swoją centralke alarmowa na wzór XP600?