Witam. Mam mały problem, otóż posiadam kompresor z odzysku Einhel 210/24. Wiem, że jest wycofany z produkcji i nie mogę nigdzie znaleźć jakiejkolwiek instrukcji itp. Ostatnio przy montażu presostatu zorientowałem się że luźna jest taka mała sprężyna. Zaznaczyłem ja na zdj poniżej. I teraz moje pytanie. Jak ona ma być zamocowana, za co? Domyślam się że ona utrzymuje ten cały "włącznik" w górnej pozycji, ale mogę się mylić. Proszę o pomoc, wyjaśnienie i wyrozumiałość, bo to moje pierwsze prace z pneumatyką.
Zadowolę się nawet zdjęciami jak ta sprężyna jest zamocowana i jej ramiona.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Zdjęcia nie są moje!
Pozdrawiam i z góry dziękuję.