Witam
Poszukuje pomocy w uruchomieniu wzmacniacza. Przed wymianą kondensatorów działał (jeden kanał, lewy trochę nie domagał z początku brak dźwięku po jakimś czasie normalnie działał) Na chwile obecną już po fakcie wymiany i regulacji (według serwisówki) pojawiły się dziwne napięcia.
Podczas pomiaru na tranzystorze 2SD718 C-E napięcie wynosi około 32V a na tranzystorze 2SB688 napięcie wynosi 63V. Drugi kanał ma poprawne napięcie trochę niższe niż dokumentacji 48V, (według serwisówki 56.7 V) Nie wiem dlaczego pojawiły się takie dziwne napięcia. Wzmacniacz jest wiekowy, trochę przeleżał w piwnicy.
Pozdrawiam.
Poszukuje pomocy w uruchomieniu wzmacniacza. Przed wymianą kondensatorów działał (jeden kanał, lewy trochę nie domagał z początku brak dźwięku po jakimś czasie normalnie działał) Na chwile obecną już po fakcie wymiany i regulacji (według serwisówki) pojawiły się dziwne napięcia.
Podczas pomiaru na tranzystorze 2SD718 C-E napięcie wynosi około 32V a na tranzystorze 2SB688 napięcie wynosi 63V. Drugi kanał ma poprawne napięcie trochę niższe niż dokumentacji 48V, (według serwisówki 56.7 V) Nie wiem dlaczego pojawiły się takie dziwne napięcia. Wzmacniacz jest wiekowy, trochę przeleżał w piwnicy.
Pozdrawiam.