Posiadam nagrzewnicę na gaz Propan-butan. Jest to taka nagrzewnica :
https://allegro.pl/oferta/nagrzewnica-dmuchawa-gazowa-20kw-lcd-termostat-7826294667
Obecnie podłączyli mi do domu gaz ziemny sieciowy. Potrzebuję przerobić tą nagrzewnicę żeby pracowała na gaz ziemny w celu doraźnego ogrzewania piwnicy. I tu dwa pytania :
- przy wykorzystaniu gazu ziemnego będzie również potrzebny reduktor? Jeśli tak to czy może to być ten sam fabryczny reduktor ?
- przeróbka będzie wiązać się ze zmianą dyszy i tu pytanie jaką zastosować dyszę ?
Z góry dzięki za pomoc
https://allegro.pl/oferta/nagrzewnica-dmuchawa-gazowa-20kw-lcd-termostat-7826294667
Obecnie podłączyli mi do domu gaz ziemny sieciowy. Potrzebuję przerobić tą nagrzewnicę żeby pracowała na gaz ziemny w celu doraźnego ogrzewania piwnicy. I tu dwa pytania :
- przy wykorzystaniu gazu ziemnego będzie również potrzebny reduktor? Jeśli tak to czy może to być ten sam fabryczny reduktor ?
- przeróbka będzie wiązać się ze zmianą dyszy i tu pytanie jaką zastosować dyszę ?
Z góry dzięki za pomoc