Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMarkowiecki1 napisał:Niestety nie mam dostępu do sterownika/ów bramy mam tylko działający pilot
Moderowany przez Marek J.:Ta informacja jest wbrew pozorom bardzo pomocna. Żaden garaż nie jest z gumy. Po to nadajniki są przydzielane i/lub ewidencjonowane aby jakiś chłystek nie zajął miejsca drugiemu oraz aby osoby postronne nie miały dostępu do zamykanego obiektu. Poza tym: 3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.