logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak z głośników z wieży Sony LBT-N300 zrobić głośniki do komputera?

adipx 17 Lip 2020 21:11 561 16
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada głośniki z wieży Sony LBT-N300 i chce je przekształcić w głośniki do komputera z wejściem Bluetooth lub jack. W dyskusji zasugerowano kilka rozwiązań, w tym zakup gotowego modułu audio z wbudowanym wzmacniaczem, który można zainstalować w obudowie kolumn. Wskazano, że do napędzenia głośników wystarczy moc 10W-15W, a do projektu potrzebny będzie odpowiedni zasilacz. Użytkownicy podkreślili, że istnieje wiele dostępnych modułów audio, które oferują różne funkcje, w tym odtwarzanie plików MP3 i FM, a także możliwość podłączenia do komputera. Wskazano również na ryzyko związane z używanym sprzętem oraz na konieczność dostosowania mocy zasilania.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA