Tak z ciekawości pytam
Czy ktoś jeszcze korzysta z tego programatora, jakiego programu używa (oryginalny z PE czy progatXP, progatmel).
Proszę niech się dopisują osoby które używały, używają albo mają zamiar używać programatora Progat (Praktyczny Elektronik 4/99).
Czy ktoś jeszcze korzysta z tego programatora, jakiego programu używa (oryginalny z PE czy progatXP, progatmel).
Proszę niech się dopisują osoby które używały, używają albo mają zamiar używać programatora Progat (Praktyczny Elektronik 4/99).