Witam . Posiadam piec gazowy beretta ciao II zakupiłem termostat firmy Volt Comfort HT-02 (przewodowy) z pieca wychodzi mi kabel z niebieskim , brązowym oraz zółto-zielonym kolorze a w termostacie mam 3 wejscia NO,NC,COM nie wiem jak podłaczyć. dodam ze kiedyś na tym kablu byl podlaczony termostat pokojowy . Poprosze o pomoc.