Dzień dobry
Mam do policzenia sumaryczną (roczną) ilość ciepła jaką dostarcza ciepłociąg o średnicy DN 400 do teoretycznego węzła, który odbiera ciepło. Czy ktoś z Was ma pomysł jak to można policzyć? Od jakiego wzoru zacząć?
Mam do policzenia sumaryczną (roczną) ilość ciepła jaką dostarcza ciepłociąg o średnicy DN 400 do teoretycznego węzła, który odbiera ciepło. Czy ktoś z Was ma pomysł jak to można policzyć? Od jakiego wzoru zacząć?