10 m koncentryka (podwójnie ekranowany), wyżej wymieniony adapter + przejściówka. Jak duże będzie tłumienie, ale prosił bym może o jakieś procenty bardziej niż jednostki których nie znam:D. Ma to sens dla LTE, czy takie rozwiązania tylko do TV? Z góry dziękuję
Dodano po 4 [minuty]:
Dodam, że jestem w stanie dość dużo znieść(utraty sygnału), bo mieszkam w miejscu gdzie mam beznadziejny zasięg i na samym routerze, bez anteny zewnętrznej osiągi są okropne, wiec i tak gorzej nie będzie, a z powodów których nie chcę tłumaczyć nie mogę wiercić.
Dodano po 4 [minuty]:
Dodam, że jestem w stanie dość dużo znieść(utraty sygnału), bo mieszkam w miejscu gdzie mam beznadziejny zasięg i na samym routerze, bez anteny zewnętrznej osiągi są okropne, wiec i tak gorzej nie będzie, a z powodów których nie chcę tłumaczyć nie mogę wiercić.