Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

eMule... Szybciej.. Szybciej... Szybciej... PUNKTY

03 Gru 2005 15:17 2206 8
  • Poziom 17  
    Czy zna ktoś sposób na przyspieszenie ściągania plików przez eMule? Plik który ściągam ma ponad 250 użytkowników, a ja mogę ściągać tylko od jednego, wszędzie pisze kolejka. Czy zna katoś sposób aby program ściągał pliki z maksymalną prędkością mego łącza. Mam Neostradę 256 Kbps czyli ok. 32 KB/s a ściąga mi ok. 5 KB/s. ....POMOCY....

Za dobrą pomoc ofiaruję punkty, tylko będziecie mi mósieli powiedzieć jak bo nigdy tego nie robiłem...:D[/b]
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Jest taka opcja, bardzo nieetyczna i grozi banem na serwerze, ale są różne emule leecher edition, które stosują nieuczciwe triki, żeby osiągać wyższą wydajność.
    Jeśli się na to decydujesz - spróbuj emule LSD albo pimp my emule, do ściągniecia na emule :)
  • Spec od komputerów
    Spróbuj się dogadać z użytkownikiem do którego jesteś n-ty w kolejce, aby udostępnił Ci tzw. slot dla znajomych (pomijasz kolejkę do tego użytkownika).
    Najpierw gościa dodajesz do znajomych potem wysyłasz mu prośbę o udostępnienie slota.
    Czasami ktoś Ci udostępni (nie licz jednak na wiele), bo w zasadzie jemu jest obojetne kto od niego pobiera plik ...
  • Poziom 17  
    Skąd ściągnąć takiego Pimp My eMule?

Sprawdzę jeszcze opcję z "kumplem"...
  • Poziom 16  
    Jak już pisałem - na emule. Możesz spróbować na google, nie szukałem.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Cytat:
    masz neostrade = maskowane IP, zapomnij o szybkim sciaganiu

:wow:
    największa głupota jaką słyszałem, stałe IP jest nie potrzebne, ważne są OTWARTE PORTY ! ! ! ! !, jesli nie wierzysz to moge Ci zrobić screena kiedy osiołek sciaga mi z maksymalna predkoscią <także mam neo 256>

Co do problemu Adili. Zeby osiołek latał CI szybko najpierw musisz go odpowiednio skonfigurowac. Mam juz sprawdzone ustawienia dla neo256 wiec podam CI je od razu:

Możliwości:
    Pobieranie: 35 KB/s
    Wysyłanie: 16 KB/s
    Limity:
    suwak dla pobierania ustaw na 35 na wysyłania 10 <można bezproblemowo wtedy przegladac stronki www>
    Porty:
    TCP 2410
    UDP 4665
    Ilość źródeł na plik:
    ostateczny limit - 700
    Limity połaczen:
    ilość połaczen - 800

network:
    ptaszki maja być przy Kadzie i eD2K

po zastosowaniu, zmian, daj test ports, jesli CI przejdzie ten test to jest dobrze <masz high ID i otwartą brame w kadzie> Jesli nie przejdzie, to musisz wybić dziury na te porty w swoim firewallu.

Pamiętaj także, zeby zawsze łaczyć się z KAD-em, jest to bezserwerowa siec, która wyszukuje dodatkowe źródła pobierania.
    Co do serwerów to łacz sie z Razorback 2.0, soony boy 1, albo donkey server

Kolejna sprawa, to zdobywanie punktów kredytowych. udostepniaj dużo, popularnych rzeczy, a zdobedziesz punkty. Dalej, jak sciagasz cos to gdy emule sciagnie ci juz pare % całosci, w zakładce Pliki zmień priorytet wysyłana na relase <pomoze to w zdobyciu kredytów>

no to chyba wszystko, jak cos to pytaj tu albo na gadu: 3920178

pozdro
  • Spec od komputerów
    mdc :arrow:

Małem sprostowanie, jeżeli ustawiasz wysyłanie na 10 i więcej KB/s to nie ustawiasz, żadnego limitu na pobieranie, mułek "poleci" z maksymalną prędkością jaka będzie dostępna.
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Witam

Więcej na temat eMule poczytaj TUTAJ
    Mułek jest dla cierpliwych! mam IP wewnętrzne i a zasysam mułkiem na "pełnych obrotach" mojego łącza (o ile mu na to pozwalam)
    Jestem w sieci kablowej LAN administrator nie blokuje portów, jedyne ograniczenie to prędkość mojego łącza (256/64)