Witajcie,
Wiem, że temat mało ma wspólnego z elektroniką, ale jest tu dużo ludzi "technicznie obeznanych" i liczę na to, że ktoś rzuci jakimś dobrym pomysłem. Planuję odkleić auto sztuczną trawą, mniejsza o motywy, pytanie czym to przykleić?
Na spodniej części moja murawa ma szwy wysokość 2-3mm dlatego warstwą kleju musi być dość gruba, żeby chwycić całą powierzchnię.
Ja do tej pory myślałem o zmatowieniu lakieru i wysmarowaniu klejem montażowym, ale z uwagi na grubość warstwy koszty skłaniają mnie bardziej do użycia pianki do styropianu.
Oczywiście liczę się z tym, że auta już nie przywrócę do stanu faktycznego.
Wiem, że temat mało ma wspólnego z elektroniką, ale jest tu dużo ludzi "technicznie obeznanych" i liczę na to, że ktoś rzuci jakimś dobrym pomysłem. Planuję odkleić auto sztuczną trawą, mniejsza o motywy, pytanie czym to przykleić?
Na spodniej części moja murawa ma szwy wysokość 2-3mm dlatego warstwą kleju musi być dość gruba, żeby chwycić całą powierzchnię.
Ja do tej pory myślałem o zmatowieniu lakieru i wysmarowaniu klejem montażowym, ale z uwagi na grubość warstwy koszty skłaniają mnie bardziej do użycia pianki do styropianu.
Oczywiście liczę się z tym, że auta już nie przywrócę do stanu faktycznego.