Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkrystian154 napisał:Jeśli umiesz w miarę dobrze lutować i dostać się do strony lutowania elementów przewlekanych zapewne lub być może nie będzie Ci ten układ scalony potrzebny 2QR2280Zmiałem jedną nóżkę czarną i nie działa mi pralka, wiesza się, czasami nie może wystartować
krystian154 napisał:Rzadko ale występuje błąd 3E,szczotki silnika wymienione, pozostaje moduł sterowana i po dostaniu sie do niego widać było okopcona nóżkę na układzie scalonym,
Sebastian_M26 napisał:mrice napisał:Ot taki klimt w samsungu.
Nie ma się co dziwić, jak pralka za tysiąc przeżyła 10 lat.
krystian154 napisał:za co on odpowiada?
Janek_15 napisał:Uważam, że moduł sterujący jest ostatnią rzeczą, przy której autor musi majstrować
Janek_15 napisał:według moich danych błąd E3 to wysoki poziom wody w zbiorniku
Janek_15 napisał:Uważam, że moduł sterujący jest ostatnią rzeczą, przy której autor musi majstrować.