Witajcie, mam problem z domofonem analogowym, potrzebuję go podłączyć w miejsce starego domofonu. Stary domofon był podłączony za pomocą 2 żył i działał normalnie, ale ze ściany wychodzi więcej żył. Był podłączony zielonym i żółtym o ile pamiętam. Nowy domofon, jak podłączyłem zielonym i żółtym, to nic nie słychać ani po jednej ani po drugiej stronie, a podczas naciśnięcia przycisku otwierania buczy głośno na głośniku na dole na klatce. Pomóżcie proszę, co trzeba podłączyć do +, a co do -, a może trzeba przerabiać, jak to to co gdzie dokładnie przylutować