Dzień dobry.
Zaczynam przygodę z alarmem do domu jednorodzinnego.
Chciałbym coś z rodziny Satel.
Czego oczekuję:
- centrala z portem LAN, zdalny konfig i monitoring przez aplikację.
- manipulator z funkcją RFID breloczki dla dzieci (wyl i wl alarm po zbliżeniu breloczka).
- czujki ruchu 2 szt. jak na razie po kablu.
- 1 szt. czujka dymu i temp. po kablu (rekuperator na strychu - monitoring)
- możliwa rozbudowa o czujkę dymu i temp. bezprzewodowo w przyszłości
- możliwa rozbudowa o czujniki zalania i zawór odcinający wodę w przyszłości.
Trochę się pogubiłem, jak zacząłem czytać.
Wiem, że raczej w system MICRA się już nie pchać. Chciałbym coś niedrogiego na razie przewodowo, ale w przyszłości, aby można było dołożyć bezprzewodowe rozwiązania. Co najlepiej wybrać, pomóżcie?
Zaczynam przygodę z alarmem do domu jednorodzinnego.
Chciałbym coś z rodziny Satel.
Czego oczekuję:
- centrala z portem LAN, zdalny konfig i monitoring przez aplikację.
- manipulator z funkcją RFID breloczki dla dzieci (wyl i wl alarm po zbliżeniu breloczka).
- czujki ruchu 2 szt. jak na razie po kablu.
- 1 szt. czujka dymu i temp. po kablu (rekuperator na strychu - monitoring)
- możliwa rozbudowa o czujkę dymu i temp. bezprzewodowo w przyszłości
- możliwa rozbudowa o czujniki zalania i zawór odcinający wodę w przyszłości.
Trochę się pogubiłem, jak zacząłem czytać.
Wiem, że raczej w system MICRA się już nie pchać. Chciałbym coś niedrogiego na razie przewodowo, ale w przyszłości, aby można było dołożyć bezprzewodowe rozwiązania. Co najlepiej wybrać, pomóżcie?