Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam78db78 napisał:To jakaś przeróbka oryginalnie był wtyk jak na oznaczeniu ładowarki trzeba zmierzyć.
JacekCz napisał:Skąd to zginęło (tzn. z jakiego urządzenia)?
78db78 napisał:poił co ci biegunowość masz gniazdo?
wiesio016 napisał:Panowie ja potrzebuje odpowiedzi a nie gdybania!
balonika3 napisał:Sprawdź miernikiem.
78db78 napisał:to tylko miernik
James596 napisał:Typowa elektroda, mnóstwo odpowiedzi, zero konkretów.
James596 napisał:Dla pewności sprawdź miernikiem.
James596 napisał:Wg tego co znalazłem, biały to plus. Pytanie czy producent w różnych modelach nie zrobił inaczej, choć to już do weryfikacji.
wiesio016 napisał:Czyli środkowy pin to +
wiesio016 napisał:Gdyby był sprawny to nie pisałbym na forum.