Dzień dobry, posiadam domofon Hikvision, spięty przewodowo - do bramki i domofonu kablem domofonowym 10-żyłowym, natomiast do domu do ekranu dotykowego skrętką internetową. Domofon działa, ale bardzo często pojawia się błąd 10200 - i domofon przestaje działać, po restarcie switcha obraz wraca i tak niestety w kółko. Nigdzie nie znalazłem, co oznacza ten błąd i jak sobie z tym poradzić, bardzo bym prosił o pomoc.
AI: Jaki jest dokładny model domofonu Hikvision, którego używasz?
DS-KH6320-TE1/EU
AI: Jaki jest dokładny model domofonu Hikvision, którego używasz?
DS-KH6320-TE1/EU