Witam.Widzialem filmiki z produkcji biogazu Mam beczkę 3 tys litrów i szambo 50 tys litrów na gnojowice .Ile gazu i czy wogole da się uzyskać z takiej beczki 3 tys litrów?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdarkowe1 napisał:Wszystko fajnie ale co dalej z gazem?? Po co on? W pole gnojówkę to nawóz!A z tym ciśnieniem o co chodzi ?