Panowie potrzebuje pomocy z radiem 1din (wysuwanym) nigdzie nie mogę znaleźć podobnych tematow. Chcę zamontować to ze zdjęcia bo pozycja będzie wyżej I ekran jest regulowany, ktoś może montował? moje pytanie brzmi czy będzie działać sterowanie z kierownicy?( producent pisze ze tak... tylko że to uniwersalne radio.. trzeba będzie coś dokupić?) Czy będzie można ustawić godzinę na tym małym ekranie oryginalnym i czy do podłączenia radia wystarczą adaptery które dodałem na zdjeciu ponieważ producent dodaje tylko jedną którą ni jak nie podłącze z oplem. OPEL VECTRA C 2006r Polift
Link do radia: https://a.aliexpress.com/_ExjGZJG
Za wszelką pomoc dziękuję
Link do radia: https://a.aliexpress.com/_ExjGZJG
Za wszelką pomoc dziękuję