Witam, potrzebuję zdemontować czujnik ciśnienia, aby wprowadzić preparat do czyszczenia układu DPF (tak, wiem, dużo to nie da, jednak chcę spróbować). Pytanie brzmi: czy mogę zdemontować czujnik, który jest na zdjęciu, i tam wprowadzić ten preparat? Samochód to Mazda 6 z 2005 roku. Na drugim zdjęciu też znalazłam jakiś czujnik.