logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Fiat Ducato 2.3 JTD 136KM 2009 – niskie ciśnienie doładowania, brak błędów, EGR off

piotrekwoj1 25 Cze 2025 18:04 912 22
REKLAMA
  • #1 21589309
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Witam mam zagadkę a mianowicie Fiat ducato 2009 2.3jtd 136KM. Problem w mocy. Brak błędów. Do ok 2300 obrotów powiedzmy jest ok ale przy tych obrotach już powinna pompować turbina dosyć mocno ale wychodzi mi na to że za słabo pompuje. Przy bucie w podłogę ciśnienie turbiny max 1550mbar i nic więcej. Map sensor podmieniony, przepływka też, turbina po regeneracji w serwisie twierdzą że na stole ok. To jest ta turbina z tą klapką upustową. Ewidentnie brak doładowania. Odciąłem cały dolot i tak samo na zegarze max półtora bara. Co jeszcze może być? Ktoś wyprogramował egr. Przed regeneracją turbiny było tak samo.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21589359
    pszczyna
    Poziom 33  
    Posty: 1608
    Pomógł: 212
    Ocena: 401
    Ciśnienie paliwa w normie?
    Pompa Wysokiego ciśnienia sprawna?
    Pomp w baku ?
    Filtr paliwa czysty?
    Korek wlewu oryginalny ?
    Wężyki od Vacum szczeknę ? ktoś ich nie pomylił ?
  • #3 21589368
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    pszczyna napisał:
    Ciśnienie paliwa w normie?
    Pompa Wysokiego ciśnienia sprawna?
    Pomp w baku ?
    Filtr paliwa czysty?
    Korek wlewu oryginalny ?
    Wężyki od Vacum szczeknę ? ktoś ich nie pomylił ?

    Od strony paliwa wszystko ok. ciśnienie na rampie zgodne z zadanym. Vacum tu nie ma nic do tego bo gruszka od turbiny jest podpięta pod turbinę (wypychana przez ciśnienie z turbiny) a nie vacum i pozostaje stale zamknięta a egr jest zaślepiony.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 21589517
    pszczyna
    Poziom 33  
    Posty: 1608
    Pomógł: 212
    Ocena: 401
    Turbina regenerowana - a więc zobacz ten temat gdzieś pod koniec :
    https://youtu.be/-vcgfPk62cU
    Jest jeszcze część druga.
  • Pomocny post
    #5 21589535
    Karaczan
    Poziom 42  
    Posty: 6727
    Pomógł: 868
    Ocena: 1118
    Vaccum ok?
    Ile % otwarcia zgłasza z butem w podłogę pod obciążeniem?
  • #6 21589550
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Karaczan napisał:
    Vaccum ok?
    Ile % otwarcia zgłasza z butem w podłogę pod obciążeniem?

    Czego otwarcia?
  • Pomocny post
    #7 21589580
    Karaczan
    Poziom 42  
    Posty: 6727
    Pomógł: 868
    Ocena: 1118
    Nastawnika turbo.

    To Ducato model 250?
    Teraz se w program patrze i widzę że one nie miały jeszcze czujnika pozycji turbo, ani wartości wysterowania zaworu.
    I nie jest sterowana przez ECU.

    Wywaliłeś cały dolot? Zacięta przepustnica mogła by dawać podobne objawy.
    Ew uszkodzony/zapchany katalizator. Skoro dolot nie pomógł to zluzuj wydech, np wykręć sondę lambda
  • REKLAMA
  • #8 21589717
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Model 244. Tak jak piszesz turbina nie ma praktycznie żadnej regulacji tylko ,,zawór" upustowy na wypadek zbyt wysokiego doładowania. Wydech już luzowałem oraz wykręcałem pierwszą sondę nic to nie dało. Wczoraj odpiąłem cały dolot i zaślepiłem rurę od doładowania. Robiłem pomiar ciśnienia praktycznie na turbinie i też nie pompuje jak powinna więc zostaje chyba nic innego jak sama turbina.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #9 21609514
    sigwa18
    Poziom 43  
    Posty: 11939
    Pomógł: 1185
    Ocena: 3324
    A kopci na czarno? Bo jak nie to sterownik silnika może nie dawać paliwa. A bez paliwa nie spalin = nie ma co napędzać turbo. To może być wina np przepływomierza który podaje za niskie odczyty (ograniczenie dawki paliwa by nie kopcił). Albo coś z dolotem lubi się zapchać syfem z EGR. Mogli też skopać wy programowanie EGR i ruszyć mapę np smoke limitera.
  • #10 21609978
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Nie nie kopci, tak wiem o tym że bez paliwa brak spalin i brak napędzania turbiny ale robiłem flash sterownika wgrywałem oryginał i nic to nie dało. Przepływka podmieniona od auta sprawnego, parametry się zgadzają ze sprawnym autem. Narazie auto jeździ tak jak jest bo nie ma wyjścia. Co jeszcze , kolega podsunął teorię że może źle są zrobione wtryskiwacze czyli mechanicznie ograniczone dlatego może mieć mało paliwa a nigdzie tego nie sprawdzi prócz maszyny od wtryskiwaczy. Autem jeżdżą pracownicy więc nic o usterce nie wiadomo tak do końca.
  • Pomocny post
    #11 21611304
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  
    Posty: 27488
    Pomógł: 1404
    Ocena: 6406
    Ma DPF? Jak nie ma i nie kopci, to ma za mało paliwa. Wtryski w ogóle z tego silnika? Jak ma to trzeba rozpiąć wydech przed dpf...
  • #12 21611309
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Strumien swiadomosci swia napisał:
    Zrób na stałe max podcisnienie na gruche i zobacz doładowanie.

    Hej czytałeś mój pierwszy post? Jaka w nim jest turbina?
  • #13 21611312
    sigwa18
    Poziom 43  
    Posty: 11939
    Pomógł: 1185
    Ocena: 3324
    Tylko że przy DPF ciężko ocenić kopcenie bo DPF wyłapie sadzę i za nim już jest czysto. Ewentualnie częste zapełnianie się i krótkie odcinki pomiędzy wypalaniem są jakąś poszlaką. Dopiero po rozpięciu wydechu przed DPF można ocenić realnie czy kopci.
  • Pomocny post
    #14 21611313
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  
    Posty: 27488
    Pomógł: 1404
    Ocena: 6406
    Możesz też diagnostycznie zdjąć wężyk ze sterowania klapką i pojeździć, patrząc na doładowanie.
  • #15 21611319
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Strumien swiadomosci swia napisał:
    Ma DPF? Jak nie ma i nie kopci, to ma za mało paliwa. Wtryski w ogóle z tego silnika? Jak ma to trzeba rozpiąć wydech przed dpf...

    Nie ma DPF-a.
    Ściągałem wężyk z gruszki i zaślepiałem nic to nie daje tak samo jak jazda z wykręconą pierwszą sondą czyli wylot spalin odblokowany. Coś powinno się poprawić a tu kompletnie nic. Wtryski po numerach z tego silnika ale to nie gwarantuje że ktoś nie machną się przy regeneracji i nie są źle ustawione mechanicznie.
  • Pomocny post
    #16 21611371
    sigwa18
    Poziom 43  
    Posty: 11939
    Pomógł: 1185
    Ocena: 3324
    Wypadało by też sprawdzić jak z ciśnieniem na listwie CR podczas gazu w podłodze.
  • #17 21611373
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    piotrekwoj1 napisał:
    Od strony paliwa wszystko ok. ciśnienie na rampie zgodne z zadanym.
  • Pomocny post
    #18 21611381
    sigwa18
    Poziom 43  
    Posty: 11939
    Pomógł: 1185
    Ocena: 3324
    A ile wynosi przy 100% żądania mocy?
  • #19 21611383
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    sigwa18 napisał:
    A ile wynosi przy 100% żądania mocy?

    Odpowiem jak wróci auto. Narazie zawieszamy temat do czasu powrotu auta. Pozdrawiam
  • #21 21613265
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    piotrekwoj1 napisał:
    robiłem flash sterownika wgrywałem oryginał i nic to nie dało
  • #22 21692274
    kuba00089
    Poziom 9  
    Posty: 69
    Ocena: 10
    Witam, czy rozwiązałeś problem? Jaka była usterka? Pozdrawiam
  • #23 21924325
    piotrekwoj1
    Poziom 43  
    Posty: 10484
    Pomógł: 941
    Ocena: 3406
    Nie rozwiązano. Na razie jeździ. Może kiedyś jeszcze będzie podjęta próba naprawy.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy Fiata Ducato 2.3 JTD 136 KM z 2009 roku, w którym występuje brak mocy i zbyt niskie ciśnienie doładowania bez zapisanych błędów. Przy pełnym obciążeniu turbo osiąga tylko ok. 1550 mbar, mimo podmiany MAP sensora, przepływomierza, regeneracji turbiny oraz odłączenia dolotu i wydechu diagnostycznie. Sprawdzono też układ paliwowy: ciśnienie na listwie CR jest zgodne z zadanym, a ciśnienie paliwa uznano za prawidłowe. Wykluczono wpływ EGR, ponieważ został wyprogramowany i zaślepiony, a także nie potwierdzono problemu z vacum, bo w tej wersji turbina ma sterowanie gruszką od ciśnienia doładowania. Rozważano zacięty zawór upustowy, zapchany katalizator, błędne programowanie EGR, ograniczenie dawki paliwa, nieprawidłową pracę wtryskiwaczy oraz uszkodzenie samej turbiny. Problem nie został rozwiązany, a pojazd nadal jeździ z usterką.
REKLAMA