Witam mam zagadkę a mianowicie Fiat ducato 2009 2.3jtd 136KM. Problem w mocy. Brak błędów. Do ok 2300 obrotów powiedzmy jest ok ale przy tych obrotach już powinna pompować turbina dosyć mocno ale wychodzi mi na to że za słabo pompuje. Przy bucie w podłogę ciśnienie turbiny max 1550mbar i nic więcej. Map sensor podmieniony, przepływka też, turbina po regeneracji w serwisie twierdzą że na stole ok. To jest ta turbina z tą klapką upustową. Ewidentnie brak doładowania. Odciąłem cały dolot i tak samo na zegarze max półtora bara. Co jeszcze może być? Ktoś wyprogramował egr. Przed regeneracją turbiny było tak samo.