Cześć wszystkim.
Ekspres Jura jest pacjentem. Odkamieniłem i udrożniłem tę grzałkę, bo była całkowicie zapchana. Po skręceniu zaczęło przeciekać w zaznaczonym miejscu. Pytanie o uszczelnienie tego połączenia. Czy tam jest jakaś uszczelka? Czy może jest to skręcane na jakiś klej? Może inne uszczelnienie?
Ktoś ma jakiś patent na to?
Ekspres Jura jest pacjentem. Odkamieniłem i udrożniłem tę grzałkę, bo była całkowicie zapchana. Po skręceniu zaczęło przeciekać w zaznaczonym miejscu. Pytanie o uszczelnienie tego połączenia. Czy tam jest jakaś uszczelka? Czy może jest to skręcane na jakiś klej? Może inne uszczelnienie?
Ktoś ma jakiś patent na to?