Witam. Kolejny problem, tym razem maszyna to ładowarka Cat 906 z 2003 roku z silnikiem Perkinsa. Problem w tym, że silnik pracuje tylko na kręceniu rozrusznikiem. Po puszczeniu kluczyka z rozruchu rozłącza i gaśnie. Stacyjka wymieniona, ale to nie to. Automat na pompie wtryskowej, jest to duża cewka z 3 przewodami, czy może być to?