Siema. Mam pytanie. Posiadam wyprowadzone na zewnątrz 4 pinowe gniazdo siłowe 400V. I jest zagwozdka. Do samego gniazda jednym kablem wychodzącym ze ściany lecą 4 przewody (L1,L2,L3 i N) natomiast do metalowej obudowy tegoż gniazda leci osobny piąty przewód, który osobno wychodzi że ściany. Czy jest to przewód PE? Czy w takim wypadku nie powinno być gniazdo 5 pinowe zamiast 4-pinowego? Czy w takim wypadku wychodzi ,że posiadam instalację TN-S? Poniżej przesyłam poglądowe zdjęcie (nie jest to moja instalacja) jak to mniej więcej u mnie wygląda. Proszę o wyjaśnienie.