Witam. Potrzebuję konsultacji technicznej odnośnie przezwajania silnika 3 fazowego. Mam silnik (4kW 400/690 V prąd 8,4A chodzi na trójkącie) i przez nieuwagę silnik działał bez jednej fazy i niestety szlak go trafił. Chciałem go przezwoić. Zrobiłem schemat, policzyłem wszystkie cewki i przezwoiłem go. Nawinąłem go drutem 2x0,65 mm po 50 zwojów na cewkę. I niestety coś jest nie tak. Stojan w miarę zimny ale wirnik się grzeje nawet na biegu jałowym. Dodam że opór jednej fazy wychodzi około 4 ohm co dla mnie to dosyć dużooo bo mam silnik 7,5 kW i tam wychodzi opór 1,8 ohm, a w silniku 3 kW 2,2 ohm. Czy ktoś ma doświadczenie w przezwajaniu silników i mógłby doradzić co jest nie tak?