logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Przezwajanie silnika 4kW 400/690V – wysoka rezystancja faz, grzejący się wirnik

LUKAS616 21 Sie 2025 20:10 648 12
REKLAMA
  • #1 21640912
    LUKAS616
    Poziom 10  
    Posty: 99
    Ocena: 29
    Witam. Potrzebuję konsultacji technicznej odnośnie przezwajania silnika 3 fazowego. Mam silnik (4kW 400/690 V prąd 8,4A chodzi na trójkącie) i przez nieuwagę silnik działał bez jednej fazy i niestety szlak go trafił. Chciałem go przezwoić. Zrobiłem schemat, policzyłem wszystkie cewki i przezwoiłem go. Nawinąłem go drutem 2x0,65 mm po 50 zwojów na cewkę. I niestety coś jest nie tak. Stojan w miarę zimny ale wirnik się grzeje nawet na biegu jałowym. Dodam że opór jednej fazy wychodzi około 4 ohm co dla mnie to dosyć dużooo bo mam silnik 7,5 kW i tam wychodzi opór 1,8 ohm, a w silniku 3 kW 2,2 ohm. Czy ktoś ma doświadczenie w przezwajaniu silników i mógłby doradzić co jest nie tak?
  • REKLAMA
  • #2 21640996
    krzysiek7
    Moderator Elektrycy
    Posty: 4863
    Pomógł: 678
    Ocena: 1935
    Przy tych danych, to gęstość prądu w przewodzie około 7,4 A/mm², więc powinno być dobrze.
    Rozumiem, że ilość zwojów 50, czyli 100 drutów w zlobku?
    Wrzuć zdjęcie tabliczki znamionowej.
    Wirnik nie ociera o stojan, lekko obraca się na łożyskach?
  • #3 21641005
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 43  
    Posty: 21892
    Pomógł: 2032
    Ocena: 5157
    LUKAS616 napisał:
    wirnik się grzeje nawet na biegu jałowym

    Zdarzają się rzadko bo rzadko uszkodzenia wirnika. Klatka się roznitowuje. Pisaliśmy kiedyś o takim fenomenie na Forum.
  • REKLAMA
  • #4 21641029
    LUKAS616
    Poziom 10  
    Posty: 99
    Ocena: 29
    krzysiek7 napisał:
    Przy tych danych, to gęstość prądu w przewodzie około 7,4 A/mm², więc powinno być dobrze.
    Rozumiem, że ilość zwojów 50, czyli 100 drutów w zlobku?
    Wrzuć zdjęcie tabliczki znamionowej.
    Wirnik nie ociera o stojan, lekko obraca się na łożyskach?

    Tak 100 zwojów w żłobku. Wirnik nie ociera. Silnik nówka. Łozyska nowe.
    Załączniki:
    • Przezwajanie silnika 4kW 400/690V – wysoka rezystancja faz, grzejący się wirnik IMG_20240609_102033.jpg (5.21 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 21647544
    iskrownik
    Specjalista AGD
    Posty: 2356
    Pomógł: 377
    Ocena: 729
    LUKAS616 napisał:
    Stojan w miarę zimny ale wirnik się grzeje nawet na biegu jałowym.

    Nie napisałeś jaką temperaturę osiąga i po jakim czasie pracy jałowo.
    LUKAS616 napisał:

    Dodam że opór jednej fazy wychodzi około 4 ohm

    Pomiar był wykonywany dla skojarzenia uzwojeń w gwiazdę? L1,L2,L3 , punkt wspólny?
  • #6 21647851
    LUKAS616
    Poziom 10  
    Posty: 99
    Ocena: 29
    >>21647544
    Silnik długo nie pracował. Włączyłem go na jakieś 5 minut, może niecałe i po wyłączeniu wirnik mial jakieś 50 stopni. A silnik pracuje na trójkącie
  • REKLAMA
  • #8 21716350
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 43  
    Posty: 21892
    Pomógł: 2032
    Ocena: 5157
    @klamocik Nie zawsze Szanowny Kolego. Czasami zachodzi potrzeba zmiany prędkości obrotowej albo napięcia zasilania.
  • #9 21716444
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    @Krzysztof Kamienski Czasami tak, ale w większości przypadków"przewinięcie", czyli przezwojenie polega na dokładnym odwzorowaniu tego co było i nie robi się tego w sposób taki jak czasem słyszałem" daj trochę grubszy drut, albo trochę więcej zwojów"( w domyśle- by silnik był mocniejszy)...
  • #10 21716492
    krzysiek7
    Moderator Elektrycy
    Posty: 4863
    Pomógł: 678
    Ocena: 1935
    klamocik napisał:
    Nie wiem dlaczego piszesz, policzyłem i przezwoiłem, silnik przezwaja się tak samo jak był nawinięty.

    Dla kolegi zacytuję tekst z postu autora.
    LUKAS616 napisał:
    Zrobiłem schemat, policzyłem wszystkie cewki i przezwoiłem go.

    Co w tym dziwnego, że autor policzył ilość zwojów w cewkach? Tak się właśnie robi.
  • #11 21716759
    klamocik
    Poziom 36  
    Posty: 3039
    Pomógł: 333
    Ocena: 721
    krzysiek7 napisał:
    klamocik napisał:
    Nie wiem dlaczego piszesz, policzyłem i przezwoiłem, silnik przezwaja się tak samo jak był nawinięty.

    Dla kolegi zacytuję tekst z postu autora.
    LUKAS616 napisał:
    Zrobiłem schemat, policzyłem wszystkie cewki i przezwoiłem go.

    Co w tym dziwnego, że autor policzył ilość zwojów w cewkach? Tak się właśnie robi.

    To teraz ty poczytaj, policzyłem wszystkie cewki???. Ale nic o grubości drutu i zwojach starego.
    Moderowany przez Topolski Mirosław:

    Więc proszę dopytać o szczegóły interesujące kol. bez niedomówień.
    3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

  • #12 21716860
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    >>21716759 Przecież dane nawojowe nie bierze się z "księżyca', czy od wróżki, tylko albo samemu się liczy zwoje i mierzy grubość drutu, albo z katalogu, lub z notatek poczynionych wcześniej, jeśli już się taki silnik kiedyś przezwajało.
  • REKLAMA
  • #13 21719520
    e2rd.o
    Poziom 21  
    Posty: 317
    Pomógł: 39
    Ocena: 111
    Silnik S4 80% c/h.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy problemów z przezwajaniem silnika trójfazowego 4 kW 400/690 V, który pracował bez jednej fazy i uległ uszkodzeniu. Po samodzielnym przezwajaniu z użyciem drutu 2x0,65 mm i 50 zwojów na cewkę, silnik ma wysoką rezystancję fazową około 4 Ω, co jest znacznie wyższe niż w silnikach o mocy 3 kW i 7,5 kW (odpowiednio 2,2 Ω i 1,8 Ω). Stojan pozostaje chłodny, natomiast wirnik nagrzewa się nawet na biegu jałowym do około 50°C po kilku minutach pracy na trójkącie. Wirnik nie ociera o stojan, łożyska są nowe, a silnik jest nowy. Wskazano, że gęstość prądu w przewodzie wynosi około 7,4 A/mm², co jest prawidłowe. Poruszono też temat rzadkich uszkodzeń wirnika, takich jak roznitowanie klatki wirnika. Podkreślono, że przezwajanie powinno odwzorowywać oryginalne uzwojenie, bez zmiany liczby zwojów czy grubości drutu, chyba że jest to celowa zmiana parametrów silnika. Pytania dotyczyły również sposobu pomiaru rezystancji (w gwiazdę z punktem wspólnym) oraz temperatury i czasu pracy silnika podczas pomiarów.
REKLAMA