Bardzo proszę o pomoc. Podłączyłem wyłącznik z czujnikiem ruchu i niestety, ale cały czas albo mruga, albo świeci, gdy wyłączę zasilanie. Po podłączeniu kondensatora, gdy zaświecę, świeci jedna żarówka lekko, a gdy wyłączę — bardziej. Nie rozumiem, co się dzieje. Kierowałem się tym, że kondensator rozwiąże problem, ale dalej to samo
Proszę o pomoc