Witajcie.
Jakoś od października 2024 korzystałem z kilku urządzeń (przełączniki dopuszkowe) na Beken BK7231N. Z sukcesem wgrałem OpenBeken, korzystałem nawet z LittleFS i skryptów wysyłających zdarzenie podwójnego kliknięcia.
To wszystko działało dłuugo, aż jakieś 2 miesiące temu urządzenia rozłączyły się z WiFi a przełączanie przyciskiem wbudowanym przestało działać. I tak padło około 4 urządzenia... dziś zabrałem się za próbę ich przeprogramowania, ale nie to nic nie pomaga nie pomagają próby łączenia do innych WiFi.
Czy coś ważnego nastąpiło w między czasie co mogło spowodować problemy z moimi urządzeniami? Przecież one były rozłączone od chmury Tuya... więc nic zdalnego nie mogę podejrzewać... przepięcia w sieci?
Jakoś od października 2024 korzystałem z kilku urządzeń (przełączniki dopuszkowe) na Beken BK7231N. Z sukcesem wgrałem OpenBeken, korzystałem nawet z LittleFS i skryptów wysyłających zdarzenie podwójnego kliknięcia.
To wszystko działało dłuugo, aż jakieś 2 miesiące temu urządzenia rozłączyły się z WiFi a przełączanie przyciskiem wbudowanym przestało działać. I tak padło około 4 urządzenia... dziś zabrałem się za próbę ich przeprogramowania, ale nie to nic nie pomaga nie pomagają próby łączenia do innych WiFi.
Czy coś ważnego nastąpiło w między czasie co mogło spowodować problemy z moimi urządzeniami? Przecież one były rozłączone od chmury Tuya... więc nic zdalnego nie mogę podejrzewać... przepięcia w sieci?