@divadiow @insmod
Otrzymaliśmy takie zgłoszenie w numerze #1828:
Czy jesteś w stanie replikować? Próbowałem z autotestem, ale na razie bez powodzenia:
Wygląda na możliwy problem z buforem (przekroczenie lub coś w tym stylu)
Pomogłem? Kup mi kawę.
Otrzymaliśmy takie zgłoszenie w numerze #1828:
Cytat:w podsumowaniu, gdy istnieje więcej niż 3 programy obsługi zdarzeń, drugi program obsługi zdarzeń z jakiegoś powodu wykona akcję ostatniego programu obsługi zdarzeń zamiast własnej akcji.
wersja: Zbudowany 6 października 2025 07:36:23 wersja 1.18.189
Urządzenie Tuya IR blaster S18 chip CB3S
Chip/model: BK7231N
Konfiguracja urządzenia?
to są polecenia podczas uruchamiania:
"
startDriver IR
setFlag 1 1
addEventHandler2 IR_NEC 0xC7EA 0x17 backlog IRSend NEC 0x0 0xA8; IRSend NEC 0x0 0xA8; IRSend NEC 0x0 0xA8
addEventHandler2 IR_NEC 0xC7EA 0xF backlog IRSend NEC 0x0 0x8C; IRSend NEC 0x0 0x8C; IRSend NEC 0x0 0x8C;IRSend NEC 0x0 0x8C;IRSend NEC 0x0 0x8C
addEventHandler2 IR_NEC 0xC7EA 0x10 backlog IRSend NEC 0x0 0x9C; IRSend NEC 0x0 0x9C; IRSend NEC 0x0 0x9C;IRSend NEC 0x0 0x9C
"
po uruchomieniu urządzenia stało się to, co się stało:
"
Info:MAIN:Uruchomiono IR.
Info:CMD:CMD_StartScript: uruchomiono @startup na początku
Info:MAIN:D rv IR jest już załadowany.
Info:EVENT:CMD_AddEventHandler: dodano IR_NEC z cmd backlog IRSend NEC 0x0 0xA8; IRSend NEC 0x0 0xA8; IRSend NEC 0x0 0xA8
Info:EVENT:CMD_AddEventHandler: dodano IR_NEC z cmd backlog IRSend NEC 0x0 0x9C; IRSend NEC 0x0 0x9C; IRSend NEC 0x0 0x9C;IRSend NEC 0x0 0x9C
Info:EVENT:CMD_AddEventHandler: dodano IR_NEC z cmd backlog IRSend NEC 0x0 0x9C; IRSend NEC 0x0 0x9C; IRSend NEC 0x0 0x9C;IRSend NEC 0x0 0x9C
"
2. program obsługi zdarzeń powinien wysłać 0x8C po wyzwoleniu, ale zamiast tego wysłał 0x9C (co jest akcją 3. programu obsługi zdarzeń). jeśli istnieją 4 programy obsługi zdarzeń, 2. program obsługi zdarzeń wykona akcję 4. programu obsługi zdarzeń.
w podsumowaniu, 2. program obsługi zdarzeń z jakiegoś powodu wykona akcję ostatniego programu obsługi zdarzeń zamiast własnej akcji.
Czy jesteś w stanie replikować? Próbowałem z autotestem, ale na razie bez powodzenia:
Wygląda na możliwy problem z buforem (przekroczenie lub coś w tym stylu)