Witam
Jestem posiadaczem inwertera Anenji 6200 Hybryda. Mam go połączonego z magazynem energii na Li-ion. Ma ktoś sugestię, jak rozwiązać problem ładowania magazynu w drugiej taryfie od 22:00–6:00 i ewentualnie 13:00–14:00. Teoretycznie sprawa prosta, jednak nie wiem, jak uwzględnić sytuację, że magazyn naładuje się o 4:00 nad ranem i żebym zaczął oddawać energię na potrzeby domu od 6:00 rano, i co w sytuacji, gdy zabraknie mocy o 17:00, żeby nie ładował się w pierwszej taryfie, tylko dopiero od 22:00.
Nie znalazłem podobnych tematów, stąd ośmieliłem się założyć nowy.
AI: Czy korzystasz z jakiegoś dedykowanego oprogramowania lub aplikacji do zarządzania inwerterem Anenji 6200, czy wszystko ustawiasz bezpośrednio z poziomu urządzenia?
I tak, i tak
AI: Czy Twój inwerter lub system magazynowania energii umożliwia ustawienie harmonogramu ładowania (np. określenie konkretnych godzin ładowania), czy może korzystasz z dodatkowych rozwiązań typu smart home do sterowania ładowaniem?
Nie posiada, nie korzystam
Jestem posiadaczem inwertera Anenji 6200 Hybryda. Mam go połączonego z magazynem energii na Li-ion. Ma ktoś sugestię, jak rozwiązać problem ładowania magazynu w drugiej taryfie od 22:00–6:00 i ewentualnie 13:00–14:00. Teoretycznie sprawa prosta, jednak nie wiem, jak uwzględnić sytuację, że magazyn naładuje się o 4:00 nad ranem i żebym zaczął oddawać energię na potrzeby domu od 6:00 rano, i co w sytuacji, gdy zabraknie mocy o 17:00, żeby nie ładował się w pierwszej taryfie, tylko dopiero od 22:00.
Nie znalazłem podobnych tematów, stąd ośmieliłem się założyć nowy.
AI: Czy korzystasz z jakiegoś dedykowanego oprogramowania lub aplikacji do zarządzania inwerterem Anenji 6200, czy wszystko ustawiasz bezpośrednio z poziomu urządzenia?
I tak, i tak
AI: Czy Twój inwerter lub system magazynowania energii umożliwia ustawienie harmonogramu ładowania (np. określenie konkretnych godzin ładowania), czy może korzystasz z dodatkowych rozwiązań typu smart home do sterowania ładowaniem?
Nie posiada, nie korzystam