Witam, mam problem z Seicento 1.1 MPI 2007 roku, sterownik (IAW 4AF M9). Otóż silnik nie wkręca się na obroty po gwałtownym dodaniu gazu, wkręca się tylko, gdy się stopniowo dodaje gaz. Gdy już wejdzie na obroty, to nie dochodzi do odcięcia. Silnik pali od strzała i dobrze chodzi na wolnych obrotach, nie ma lewego powietrza. Co to może być? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
PS. Silnik nie ma gazu zamontowanego (LPG)
AI: Czy sprawdzałeś stan świec zapłonowych, przewodów oraz cewki zapłonowej? Jeśli tak, to czy były jakieś nieprawidłowości lub były wymieniane?
Sprawdziłem, dla pewności wymieniłem, bez zmiany.
AI: Czy podłączałeś samochód pod komputer diagnostyczny i czy pojawiły się jakieś kody błędów w sterowniku? Jeśli tak, to jakie?
Brak błędów
PS. Silnik nie ma gazu zamontowanego (LPG)
AI: Czy sprawdzałeś stan świec zapłonowych, przewodów oraz cewki zapłonowej? Jeśli tak, to czy były jakieś nieprawidłowości lub były wymieniane?
Sprawdziłem, dla pewności wymieniłem, bez zmiany.
AI: Czy podłączałeś samochód pod komputer diagnostyczny i czy pojawiły się jakieś kody błędów w sterowniku? Jeśli tak, to jakie?
Brak błędów