Cześć,
Chciałbym zrobić jakąś prostą zgrzewarkę do ogniw litowo-jonowych na kondensatorach, MOSFET-cie, przycisku, ładowarce.
Czy schemat poglądowy mniej więcej dobrze wyczarowałem? MOSFET zakupię raczej wystarczającej mocy, to samo z kondensatorami. Proszę o wszystkie poprawki co do mojego myślenia na ten temat.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Chciałbym zrobić jakąś prostą zgrzewarkę do ogniw litowo-jonowych na kondensatorach, MOSFET-cie, przycisku, ładowarce.
Czy schemat poglądowy mniej więcej dobrze wyczarowałem? MOSFET zakupię raczej wystarczającej mocy, to samo z kondensatorami. Proszę o wszystkie poprawki co do mojego myślenia na ten temat.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Moderowany przez Felini:Temat usunięty na prośbę autora.