Próbuję przeprogramować gniazdo, ale nie mogę znaleźć GND.
Wygląda bardzo podobnie do tego urządzenia: https://www.elektroda.com/rtvforum/topic4091325.html, ale nie mam pinu GND.
Numer części: LN882HKI
UPD: Obudowa kryształu kwarcu jest podłączona do tego styku, więc zakładam, że jest to masa.
Podłączyłem go do gniazda zasilania i zmierzyłem napięcie między 3V3 a tym stykiem za pomocą multimetru. Tak, to jest masa.
Przepraszam, jestem w tym nowy.
Wygląda bardzo podobnie do tego urządzenia: https://www.elektroda.com/rtvforum/topic4091325.html, ale nie mam pinu GND.
Numer części: LN882HKI
UPD: Obudowa kryształu kwarcu jest podłączona do tego styku, więc zakładam, że jest to masa.
Podłączyłem go do gniazda zasilania i zmierzyłem napięcie między 3V3 a tym stykiem za pomocą multimetru. Tak, to jest masa.
Przepraszam, jestem w tym nowy.