Witam. Kuchenka w zabudowie do blatu Miele KM 6329. Zgłoszenie, że się wyłącza po czasie. Rzeczywiście są duże problemy z jej włączeniem ale jak już sie właczy potrafi chwilę pracować. Trudno powiedzieć jak długą.
Kuchenka ma 6 lat ale po rozebraniu wyglądała jak nowa. Grama kurzu co dobrze świadczy o gospodyni. Zmierzyłem kondensatory pod katem ESR i nie ma czego się czepiać. Nie ma także zimnych lutów.
"Pokrętną pracę" tej kuchenki najlepiej widać na filmach.
Usterka wygląda na sterowanie. Może jest jakiś reset do ustawień fabrycznych Jeśli ktoś się spotkał/naprawił proszę o info.
Kuchenka ma 6 lat ale po rozebraniu wyglądała jak nowa. Grama kurzu co dobrze świadczy o gospodyni. Zmierzyłem kondensatory pod katem ESR i nie ma czego się czepiać. Nie ma także zimnych lutów.
"Pokrętną pracę" tej kuchenki najlepiej widać na filmach.
Usterka wygląda na sterowanie. Może jest jakiś reset do ustawień fabrycznych Jeśli ktoś się spotkał/naprawił proszę o info.