logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Renault Scenic I PH2 1.6 2002 – kłopot z serwem hamulcowym.

user64 06 Mar 2026 14:26 723 39
Najlepsze odpowiedzi

Czy w Renault Scenic I PH2 1.6 2002 można zamienić serwo hamulcowe o numerze 8 200 097 098 na serwo 7 700 428 596?

Serwo o innych numerach może wyglądać tak samo i dać się fizycznie zamontować, ale nie ma pewności, że jest zamienne, więc najlepiej szukać dokładnie tych samych numerów [#21856022] W praktyce w tym przypadku serwo z innym numerem pasowało, ale miało inne średnice wyjścia na przewody hamulcowe i nie działało poprawnie [#21874164] Jeśli po wymianie pedał wpada prawie do podłogi i hamowania prawie nie ma, trzeba sprawdzić nie tylko serwo, ale też zaworek na wężu, poprawność odpowietrzenia oraz samą pompę hamulcową [#21874211] [#21874411] Używana pompa/sekcja z demontażu mogła być już skorodowana po dłuższym leżeniu bez płynu i zostać uszkodzona podczas odpowietrzania [#21878032] Finalnie problem okazał się być w uszkodzonej sekcji pompy hamulcowej w kupionym serwie; po przełożeniu starej pompy, odpowietrzeniu i wymianie odpowietrzników w zaciskach wszystko wróciło do działania [#21877736]
REKLAMA
  • #1 21855822
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Pacjent Scenic1 PH2, 2002 rok, 1.6 benzyna.
    Syczy mi serwo hamulcowe, (traci gdzieś podcisnienie). Znajomy mechanik sugerował wymianę, bo ponoć membrana puszcza w nich.
    Nie znalazłem nigdzie serwa o numerach 8 200 097 098 ale znalazłem o numerach 7 700 428 596. Czy mogę je zamienić?
  • REKLAMA
  • #3 21855869
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    A są tam jakieś oringi, które można wymienić?
  • Pomocny post
    #4 21855981
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #5 21856016
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Ok, zatem co z tymi numerami? Mogę zastosować inna pompę? Wizualnie to wyglądają tak samo.
  • Pomocny post
    #6 21856022
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #7 21856080
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Gwarancji nie oczekuję, bez przesady. :) Ale wiesz, zawsze warto zapytać, bo być może ktoś z tym walczył i coś pamięta.
    OK, więc kupie tą z innymi numerami. No, bo w sumie wyjścia i tak nie mam. Dzięki.
  • #8 21874164
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    No i jest problem. Serwo o innych numerach pasuje, ale ma innej średnicy węże hamulcowe. Niby działało, ale w zasadzie hamulcu nie było, sądziłem że dlatego że inne numery na. Pal licho.
    Znalazłem serwo o tych samych numerach i pasuje bez kłopotu, ale nie hamuje!
    Układ odpowietrzony, a jego siła hamowania jest taka, że trzymając na maxa wciśnięty pedał, auto można przepchnac z miejsca we dwie osoby, mowa o hamulcu podstawowym (nożnym).
    Ok. Stwierdziłem, że to moja wina, coś skróciłem może. Zawiozłem laweta auto do mechanika i jest to samo!
    Jak to możliwe jest? Nie ma ciśnienia, nie ma hamowania. Nic nie syczy.

    Przed robota hamulce były normalne, ale syczalo już bardzo mocno i zdarzało się przy mocniejszym hamowaniu, że dusiło silnik. Stąd decyzja o wymianie. No i teraz taka sytuacja. Ja nie rozumiem dlaczego. Liczę na waszą pomoc, bo nie zostanie mi nic innego jak zmienić auto na inne, no bo już nie wiem.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #9 21874211
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #10 21874216
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Pedał wchodzi do tzw deski. Początkowo jest duży luz, zakres bez reakcji zupełnie. 2cm przed końcem coś zaczyna łapać, ale mam wrażenie, że musiałbym go wcisnąć do przedniej atrapy, żeby hamowało tak jak wcześniej..
    Zaworek na węży podobno jest ok. Ja nie sprawdzałem.
  • #11 21874236
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #12 21874240
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Niestety bez zmian u mechanika dokładnie tak samo jak u mnie. Nie wiem dlaczego. On też nie wie. Dla mnie to dziwne bo dwa serwa zachowują się dokładnie tak samo, hamulce w zasadzie niemal brak. Na starym serwie było ok, tylko tak jak wyżej napisałem, syczało mocno i przy mocniejszym hamowaniu potrafiło zgasić silnik.
  • #13 21874243
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #14 21874268
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Tak. Odpowietrzalem również. Stanę tu jednak w obronie mechanika, bo byłem podczas odpowietrzania hamulców i było ok zrobione. Serio, widziałem to i wiem, że nie tu jest problem. Jednocześnie ciężko mi uwierzyć, że zarówno ja jak i mechanik zrobił to źle, albo w to że oba serwa były uszkodzone. Problem musi leżeć gdzieś indziej moim zdaniem. Nie upieram się przy tym, ale o ile biorę na klatę to, że ja coś sknociłem przy robocie, to mechanik raczej tego nie zrobił.
    Uważasz, że kłopot polega tylko na odpowietrzeniu? Ale kilka razy, to raczej niemożliwe. Chyba?

    Pompę odkrecalem.
  • #16 21874411
    piachu1994
    Poziom 39  
    Posty: 4161
    Pomógł: 559
    Ocena: 1156
    W tym samochodzie płyn hamulcowy trzeba pchać pod ciśnieniem od odpowietrznika. Dopiero wtedy będziesz w stanie odpowietrzyć hamulce.
  • #17 21874728
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Dostałem telefon od mechanika, że jest gotowy do odbioru, postaram się dowiedzieć czegoś więcej na miejscu i dam znać.
  • #19 21877736
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    No nie tylko. W serwie które kupiłem uszkodzona była jedna sekcja pompy. Przełożona została moja stara pompa, no i odpowietrzenie. Przy okazji dwa zaciski straciły odpowietrznik (jeden już u mnie) i zostały wymienione również. Na nowe rzecz jasna. Koszt całkowity przekracza wartość auta, to oczywiste, ale ja lubię to auto i nie ma to znaczenia dla mnie.

    Wątpię aby ktoś jeszcze szukał takich informacji, ale serwo powinno mieć te same numery, te z innymi mimo, że fizycznie pasują, to nie działają jak powinny i występują inne średnice na wyjściu z pompy.

    Dziękuje Wam za pomoc i przekazaną wiedzę. Rzeczywistość jak zwykle sie skomplikowała troszkę, ale w zasadzie wasze tropy były dobre. Gdyby pompa ta druga była sprawna to pewnie udałoby się mnie to zrobić, ale już mi ręce opadły i nie wpadłem na to, żeby zamienić samą pompę.
    Dzięki panowie. (Nie mogę dać już więcej "pomógł", więc dziękuję w ten sposób).
  • #20 21877793
    kkknc
    Poziom 43  
    Posty: 23649
    Pomógł: 1910
    Ocena: 6661
    Bo pisałeś o serwie, a nie że wymieniłeś serwo z pompą hamulcową.
    Jak dokładnie piszesz tak dokładna odpowiedzi dostajesz.
  • #21 21877848
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Trochę racji masz, nie mówię że nie, ale używane serwa praktycznie zawsze sprzedawane sa z pompami.
  • #22 21877899
    kkknc
    Poziom 43  
    Posty: 23649
    Pomógł: 1910
    Ocena: 6661
    Można kupić same można kupić z pompą, a ty o tym nic nie pisałaś że zamieniłeś razem z pompą Ja jakbym miał do wymiany serwero to bym w servo. Samą pompę tylko odsuwasz nawet nie trzeba odpowietrzać.
  • #23 21877902
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    No i w jakim celu mam dalej dyskutować z tobą kolego? Tak szczerze?
  • #24 21877904
    kkknc
    Poziom 43  
    Posty: 23649
    Pomógł: 1910
    Ocena: 6661
    W żadnym, pokazuje ci błędy na przyszłość.
  • #25 21878011
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Czy twoim celem jest wkurzanie absolutnie wszystkich?
    Ze mną ci się nie uda, możesz sobie odpuścić, na prawdę. Mam się czym przejmować i nie jest to komentarz zupełnie anonimowego człowieka z forum. Serio.
    Czy mogę cię prosić o omijanie tego tematu, aby pozostał merytoryczny jak do czasu, gdy bez powodu zaczynasz atakować personalnie?
  • #26 21878018
    kkknc
    Poziom 43  
    Posty: 23649
    Pomógł: 1910
    Ocena: 6661
    A w którym to miejscu atakuję cię personalne? Wskaż to miejsce. Nie masz czasem za wybujałego ego? Wskazałem ci palcem błąd tak by w przyszłości w twoim temacie nie uruchamiać pół internetu. I nie zastanawiać się co?
  • #27 21878020
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    user64 napisał:
    Trochę racji masz, nie mówię że nie, ale używane serwa praktycznie zawsze sprzedawane sa z pompami.

    I po co to dalej ciągniesz? Ego to raczej tobie przeszkadza, ja jak widzisz potrafię przyznać ci rację z a ty dalej kopiesz i kopiesz, po co? Mam dosadniej ci odpowiedzieć? Na to liczysz? Odpuść.
  • #28 21878032
    m2606
    Poziom 34  
    Posty: 2773
    Pomógł: 172
    Ocena: 570
    Nie wszystkie pompy z demontażu nadają się do ponownego wykorzystania.Jak długo leży bez płynu,to koroduje cylinder i potem przecierają się gumy. Nawet po samym odpowietrzaniu sprawnej pompy w samochodzie można ją uszkodzić.
    Normalnie tłok nigdy nie schodzi głęboko jak w sprzęgle,ale przy odpowietrzaniu idzie do dna i trafia na nieużywaną powierzchnię z progiem,albo korozją. Pewnie w twoim przypadku tak się też stało że w chwili demontażu z dawcy była jeszcze sprawna.
  • #29 21878067
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Pewnie tak właśnie było w tym przypadku. Ale z drugiej strony, może dla innych amatorów jak ja, będzie to cenne.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy Renault Scenic I PH2 1.6 бензyna z 2002 roku, w którym pojawiło się syczenie serwa hamulcowego i utrata podciśnienia. Początkowo rozważano wymianę serwa oraz zgodność numerów części 8 200 097 098 i 7 700 428 596. W trakcie diagnozy pojawiły się sugestie, że źródłem problemu może być uszczelnienie wałka, zaworek podciśnienia lub nieprawidłowe odpowietrzenie układu hamulcowego, a w tym modelu płyn trzeba odpowietrzać pod ciśnieniem od odpowietrznika. Ostatecznie okazało się, że w kupionym serwie uszkodzona była jedna sekcja pompy hamulcowej; przełożono starą pompę, wymieniono także dwa zaciski i odpowietrzono układ. Ustalono, że serwo powinno mieć identyczne numery, a egzemplarze z innymi numerami mogą pasować mechanicznie, ale mieć inne średnice wyjść z pompy i nie działać prawidłowo. Zwrócono też uwagę, że używane pompy/serwa mogą ulec korozji po dłuższym przechowywaniu bez płynu hamulcowego.
REKLAMA