Witam mam problem z volvo S60 2.0d.
Wyświetla mi błąd p0407 (o niskim przepływie). Egr wyczyszczony chłodnica też z polecenia komputera diagnostycznego zawór się otwiera i zamyka i parametr procentowy otwarcia na testerze też się zmienia.podczas pracy silnika jak nie ma błądu, zawór pracuje(patrząc na komp i wizualnie na zawór). Najdziwniejsze jest to że błąd pojawia się w momencie odpalenia silnika. Wraca losowo, czasem za 2,3,4,5 odpaleniem a czasem z 5 razy odpali i nie ma błędu. Bardzo proszę o radę a jeszcze czujnik map podmieniony i dalej to samo.
Z góry dziękuję.
Wyświetla mi błąd p0407 (o niskim przepływie). Egr wyczyszczony chłodnica też z polecenia komputera diagnostycznego zawór się otwiera i zamyka i parametr procentowy otwarcia na testerze też się zmienia.podczas pracy silnika jak nie ma błądu, zawór pracuje(patrząc na komp i wizualnie na zawór). Najdziwniejsze jest to że błąd pojawia się w momencie odpalenia silnika. Wraca losowo, czasem za 2,3,4,5 odpaleniem a czasem z 5 razy odpali i nie ma błędu. Bardzo proszę o radę a jeszcze czujnik map podmieniony i dalej to samo.
Z góry dziękuję.