Witam, posiadam Mercedesa W210 z 1999 r. Problem polega na tym, że włączam prawy kierunkowskaz, to działa poprawnie i mruga prawy , a LE, potem dzieje się cud - włączam lewy kierunkowskaz, a mruga mi pięknie prawy. Nadmieniam, że przełącznik kierunkowskazów jest dobry. Gdzie dalej szukać? Wcześniej popełniłem błąd w stronach kierunkowskazów ale teraz już cały opis jest poprawny.