Mam pytanie, musze zrobic sterownik do silnika krokowego unipolarnego, silnik ma impedancje jednego uzwojenia rowna 20Ω. zasilam go 12V. Schemat zasilania jednego uzwojenia wyglada tak :
[/img]
Czy dobrze zasilam bramke tranzystora? Chce zeby w stanie wysokim na wejsciu tranzystora napiecie bylo rowne ok 4,5V.
Pozdrawiam.
[/img]
Czy dobrze zasilam bramke tranzystora? Chce zeby w stanie wysokim na wejsciu tranzystora napiecie bylo rowne ok 4,5V.
Pozdrawiam.