Witam. Wiem ze ten temat byl walkowany wiele razy ale w zadnym poscie nie znalazlem pelnej odpowiedzi na moje pytania.
Mam problem z przepieciami w sieci. Zdazaja sie po zaniku napiecia zasilania, lub czasem tak poprostu. Bardzo cierpi na tym moja wieża.
W domu posiadam stara instalacje elektryczna tzn. bolec uziemiajacy jest zerowany i dodatkowo N (wraz z PE) jest uziemione.
Czy listwa zasilajaca (przeciwprzepieciowa) ma szanse dobrze dzilac w moim przypadku?
Na ile skutecznie taka listwa chroni przed przepieciami?
Jakiej firmy listwy polecilibysci mi?
( z tego co wyczytalem na forum urzytkownicy nie wypowiadaja sie zbyt pochwalnie o listwach )
Z gory dziekuje.
Mam problem z przepieciami w sieci. Zdazaja sie po zaniku napiecia zasilania, lub czasem tak poprostu. Bardzo cierpi na tym moja wieża.
W domu posiadam stara instalacje elektryczna tzn. bolec uziemiajacy jest zerowany i dodatkowo N (wraz z PE) jest uziemione.
Czy listwa zasilajaca (przeciwprzepieciowa) ma szanse dobrze dzilac w moim przypadku?
Na ile skutecznie taka listwa chroni przed przepieciami?
Jakiej firmy listwy polecilibysci mi?
( z tego co wyczytalem na forum urzytkownicy nie wypowiadaja sie zbyt pochwalnie o listwach )
Z gory dziekuje.