Witam szanownych :]
Chciałem zaprezentować swój projekt obudowy do wzmacniacza. Niestety tylko obudowy bo przez przypadek "pozbyłem się" transformatora który miał to wszystko zasilać i .. prace staneły na tym co widać i czego nie widać ( reszta modułów końcówek na TDA7294 itp zamieszka sobie gdzie indziej :] )
Wszystko w sumie widać na zdjęciach, oprócz podświetlenia włącznika sieciowego, którego zapomniałem podłączyć do sesji fotograficznej.
Z czego to jest zrobione ?
Obudowa ze starego kaseciaka Unitry, przedni panel z fragmentu obudowy po starym TV znalezionym na śmietnisku
Troche szpraju, kleju.. i gotowe.
Obudowa jest już mi niepotrzebna, jak by ktoś był zainteresowany to.. to będzie wiedział gdzie pytać :]
Pozdrawiam
trzygrosze ( KrzysztofMM )
Fajne? Ranking DIY