Hej Jestem nowy na tym forum i mam takie pytanko bo wiem jak z kasety magnetofonowej zrobić mp3 w czasie rzeczywistym ale mam ich bardzo dużo ok 700 sztuk :/ co daje ok 700 godzin :/ i chcę ten proces przyśpieszyć czyli przesyłanie dźwięku z kaset do kompa max ile się da
, czy jest to wogule możliwe i czy zwykły komp wystarczy czy trzeba go jeszcze rozbudować o kartę dźwiękową a może zainwestować w leprzy magnetofon i czy jest taki który odtwarza w przyśpieszonym tempie i zarazem wysyła dźwięk ?? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie. pozdro