Mam taki problem, podłączam komputer do radmorka i gra cichutko pomimo maksymalnego ustawienia wzmocnienia. Kable są dobre(pytanie czy sygnał zależy od długości kabla?). Sprawdziłem na wszystkich trzech wejściach i na gramofonie gra najgłośniej aczkolwiek cicho. Dla pewności sprawdziłem adapter. Dzieje się to samo, ale gra głośniej od kompa. Co mi może nie działać? Co zrobić żeby grało ładnie głośno?Może być to problem z kartą dźwiękową?[/i]