Otóż, czytam i czytam, szukam i szukam kalkuluję i wszystko wychodzi na to, że najtańszy projektor w dobrej jakości zrobię z używanego monitora LCD.
Warianty inne:
-matryce z laptopa (wtedy podchodzi tylko VESA - 512kolorów) - czyli dla mnie za mało, ja potrzebuję obraz prawie HD
-z aparatu foto - z taką rozdziałką to wolę moją 6630
natomiast przejściówki VGA - LCD są drogie.
Czy dobrze rozumuję. Czy rzeczywiście najlepiej będzie użyć monitora LCD z allegro. Myślę że do 100zł jakiś złapię...
Warianty inne:
-matryce z laptopa (wtedy podchodzi tylko VESA - 512kolorów) - czyli dla mnie za mało, ja potrzebuję obraz prawie HD
-z aparatu foto - z taką rozdziałką to wolę moją 6630
natomiast przejściówki VGA - LCD są drogie.
Czy dobrze rozumuję. Czy rzeczywiście najlepiej będzie użyć monitora LCD z allegro. Myślę że do 100zł jakiś złapię...