Witam,
Planuję zrobić sobie kolumienki do nowego wzmaka. Mam pare pytań:
-jest coś takiego jak głośniki ekranowane czy to jest poprostu to, że wykładamy obudowę np. folią aluminiową i podpinamy pod kran kabla??
-zastosować chcę dwudrożną zwrotnicę. Czy obudowa może być w tym przypadku otwarta i czy jest sens stosowania bass reflexu?
Jaki jest lepszy kształt: zwykły prostopadłościan, czy może cośw tym rodzaju
Planuję zrobić sobie kolumienki do nowego wzmaka. Mam pare pytań:
-jest coś takiego jak głośniki ekranowane czy to jest poprostu to, że wykładamy obudowę np. folią aluminiową i podpinamy pod kran kabla??
-zastosować chcę dwudrożną zwrotnicę. Czy obudowa może być w tym przypadku otwarta i czy jest sens stosowania bass reflexu?
Jaki jest lepszy kształt: zwykły prostopadłościan, czy może cośw tym rodzaju